LOGO BASKILI ÜRÜNLER

GİRİŞ

The Kitchen Project olarak sizlere tecrübelerimizi aktarmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaclarını biliyor ve onlara özel üretim ve hizmetler sağlıyoruz sağlıyoruz. Sadece endüstriyel ihtiyaclarınız değil bir işletme için gereken tüm hizmetleri sizlere sunarak sizlerin hem zaman hemde nakit tasarrufu yapmanızı sağlıyoruz. Siz hayallerinizi düşünürken bizde sizler için çalışıyor hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Tek kullanımlık paket kutuları , servis kutuları , peçete ve ıslak mendiller ve ihtiyacınız olan diğer servis ürünleri için sizler adına sizlerle tasarım aşamalarını yapıp , sizler için baskıya veriyoruz .

KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA

Bir işletmenin olmazsa olmazı kurumsal kimliğidir. Kurumsallaşmanın işletmenize sağladığı kalıcı çözümler her daim size ve çözüm süreçlerinize katkıda bulunacaktır.Kurumsal kimliğiniz rakiplerinize istinaden pazarda daha profesyonel olmanızı sağlar.Rekabet ortamının yoğun bir şekilde yaşandığı günümüzde işletmeler her şeylerine dikkat etmek zorundalar. İşletmenizi iyi yerlere getirmek istiyorsanız unutmayın ki bilgilerinizin, logodan iletişim bilgisine kadar birçok şeyin yer aldığı, kurumsal kimliklere özen göstermelisiniz. İletmenizin kalitesini gösteren, güvenini yansıtacak şekilde tasarlanan kimlikler olmalıdır.Kurumsal kimlik işletmenizin kimliğidir. Üzerinde kuruma ait bilgiler mevcuttur. Kurumsal kaliteyi yükseğe çıkarır, imaj oluşturmaya ve var olan imajı daha da güçlendirmeye yarar.

TASARIM SÜRECİ

Hayalinizi bize anlatın yeter ! hayalinizde tasarladığınız ürünleri size sunalım Neyi isteyip, neyi istemediğinize karar verin .Bu tasarımlar sayesinde bir markanın, ürünün, kurum ya da kuruluşun kendini reklamını ve tanıtımını yapması da bir o kadar kaliteli hal alır. Yaratıcılık en önemli aşamadır. Ürünlerinizi düşününelim ve hayallerinizi hayata geçirmek için ilk adımı beraber tamamlayalım.

BASKI SÜRECİ

Baskı ürünleri, özel olarak hazırlanan tasarımların kağıt, plastik veya metal gibi materyallerin üzerine uygulanmasıdır. Ürünlerinize ve tasarımlarınıza karar verdikten sonra ürünleriniz son aşamada baskıya gider. The Kitchen Project olarak ekibimiz ile sizlere tüm bu hizmetleri vererek üstünüzden en büyük yükü biz alıyoruz.