Image Alt

YEMEK

Günümüzde popülerlikleri gittikçe artan yemek kamyonetleri ile tanışın !

Festival alanlarında da sıkça gördüğümüz food trucklar genellikle çok sayıda insanın bulunduğu merkezi alanlarda öğle veya akşam yemeği için hızlı bir yemeğe ihtiyaç duyulan büyük ofis binaları, fabrikalar ve okul yakınında toplanır ve kısa sürede müşterilerine enfes lezzetler sunarlar. Gıda kamyonetlerinin gün geçtikçe daha popüler hale gelmesinin ve çoğalmasının başlıca nedenlerinden biri girişimcilerin bir dükkana kıyasla daha az maliyet ile bir iş kurabilme imkanıdır. Bir dükkan için sermaye elde etmek söz konusu olduğunda, bu dükkan sermayesinin çok daha altında maliyetler ile yürüyen bir gıda kamyonu işletmesine sahip olabilirsiniz. The Kitchen Project olarak sizler için içinde dilediğiniz lezzetleri sunabileceğiniz food trucklar üretiyoruz.

1. ADIM KONSEPT BELİRLEME!

Hayalinizde müşterilerinize sunmak istediğiniz hangi yiyecek varsa bize anlatın böylece hangi The Kitchen Project mutfak ekipmanlarına ihtiyacınız olduğunu kararlaştıralım.

2.ADIM TASARIM!

Hangi mutfak ekipmanlarına ihtiyacınız oldugunu artık bildiğimize göre ölçülendirme ve yemek kamyonun tasarımınızı yapmak çok kolay. Ekibimiz ihtiyaç ve isteklerinize göre en uygun tasarımları sizlere sunacak.

3.ADIM ÜRETİM!

Tasarım ve dizaynı hazır olan yemek kamyonumuz artık üretime girmeye hazır.Tüm ölçü ve detayları belirlenen yemek kamyonları tasarıma bağlı olarak 3 yada 4 hafta içinde tamamen hazır olacaktır.

4. ADIM EĞİTİM!

Enfes tatlı ve yemeklerinizi hazırlamanız için The Kitchen Project şefleri sizlere hem karavandaki makina grupları ve teknik özellikleri ile ilgili detayları hemde ürünleriniz ile ilgili tarif , hazırlanış şekilleri tedarik mağazaları yeni pazar trendleri, hazır iş ipuçları ve daha fazlasını sizlere uygulamalı olarak gösterecek.

Ve artık hazırsınız ! Bir iş kurmanın ve kendi patronunuz olmanın heyecanını yaşayın.

Biz bir üretici olarak kalite ve hizmet standartlarımızı en üst düzeyde tutarak müşterilerimizin her birine mümkün olan en iyi hizmeti ve en yüksek kalitede işçiliği sağlıyoruz. Bize yaptığınız yatırımın onlarca yıl boyunca size iyi bir kazanç sağlamaya devam etmesini istiyoruz.