Lokma Makinası & Donut Machine

WORKBENCH-LD

 Mutfağınızda hiçbir ürünün yerini değiştirmenize gerek yok! WORKBENCH-LD gezer sehpalı ürünümüz, mutfak , atölye ve imalatlarınızda gelişmiş hareket teknolojisi ile istediğiniz her bölümde aktif olarak kullanabileceksiniz!!

COOKTOP-LD DEEP FREYER

 Set üstü şık tasarımı ve geliştirilen teknolojisi ile mutfaklarınızda hem az yer kaplayacak hem mükemmel ürünlere imza atacaktır.

01LD-Deep Freyer

 01LD-DEEP FRYER tek kızartıcı tek şerbetleme bölümünden oluşmaktadır . 01LD-DEEP FREYER ile lokma tatlısı dışında aynı makinada taze donutlar yapabilirsiniz!!

102LD-Deep Freyer

Mutfak , atölye ve imalatlarınızda şık tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan 102LD-DEEP FREYER kısa sürede çok iş yapanlardan...

202LD-Deep Freyer

  

202LD-DEEP FREYER şık tasarımı ile pastanenizin en gözde ürünü olacak bu ürün çift kızartıcı ve çift şerbetliğe sahip.  

2022LDTC-DEEP FREYER

  

Şimdi The Kitchen Project ile profesyonelliğinizi konuşturun!

2022LDTC-DEEP FREYER aynı anda 2 farklı model 4 farklı ürün ile beklentinin üzerinde bir performans  

TULUMBA ve HALKA TATLI MAKİNASI & CHURROS MACHINE

WORKBENCH-THC

Mutfağınızda hiçbir ürünün yerini değiştirmenize gerek yok! WORKBENCHTHC gezer sehpalı ürünümüz, mutfak , atölye ve imalatlarınızda gelişmiş hareket teknolojisi ile istediğiniz her bölümde aktif olarak kullanabileceksiniz.

COOKTOP-THC

  

COOKTOPTHC food truckların gözdesi !

Tezgahlarınızın üzerine konumlandırarak kullanabileceğiniz COOKTOPTHC az yer kaplayıp fazla ürün üretme kapasitesine sahiptir 

01THC-Deep Freyer

  

01THC-DEEP FRYER tek kızartıcı tek şerbetleme bölümünden oluşmaktadır . Size vereceğimiz aparatlar sayesinde 01THC-DEEP FREYER ile Tulumba tatlısı dışında aynı makinada taze Churroslar ve Halka Tatlısı  yapabilirsiniz.

102THC-Deep Freyer

 Mutfak , atölye ve imalatlarınızda şık tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan 102THC-DEEP FREYER kısa sürede çok iş yapanlardan. Üstelik hijyenik ve temizlemesi oldukça basit.  

202THC-Deep Freyer

202THC-DEEP FREYER şık tasarımı ile pastanenizin en gözde ürünü olacak bu ürün çift kızartıcı ve çift şerbetliğe sahip. Çift kızartıcısı sayesinde ürün çıkarma hızınızı artırarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.  

2022THCLD-DEEP FREYER

Şimdi The Kitchen Project ile profesyonelliğinizi konuşturun!

2022THCLD-DEEP FREYER aynı anda 2 farklı model 5 farklı ürün ile beklentinin üzerinde bir performans