TR

Çevir:


Neden The Kitchen Project

Neden the kitchen project?

image10

The kitchen project, tasarımlarını dünya pazarının sıradan makine konseptine karşı geliştiren olağanüstü bir mutfak ve tasarım geliştirme firmasıdır.   yenilikçi bir bakış açısı   Fırın ve et işleme grubundaki dünya firmaları tarafından üretilen modellerin aksine, mutfak projesi, lezzet kaybı olmaksızın ürünün en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan mutfaklar ve teknolojiler üretiyor.   Bu tasarımların tasarım ve ürün işlevleri patentli ve tescilli. Mutfak projesi, mevcut bilginin sürekliliğini temel alarak şeflerle kendi mutfaklarında arge ürünleri geliştiriyor. Mutfağımızdaki the kitchen project makineleriyle kullanılabilecek lezzetli yemek tarifleri üretmeye sürekli çalışıyoruz. Bu tarifleri sizin için blogumuzda ve sosyal medyada paylaşıyoruz.   Dünya mutfaklarında benzer ürünleri işlemek ve hazırlamak için ürünlerimizi geliştiriyoruz. Dolayısıyla yurtdışı pazarımız, üretimimizin% 70'ini oluşturuyor. Dünya pazarındaki önde gelen fuarlarda sergilediğimiz ürünleri, müşterilerimizce arzu edilen ülkelere, sorunsuzca, şehre ve adrese gönderiyoruz.   Gelen ürün siparişlerinin taleplerine cevap verebilmek için en son üretim teknolojilerini kullanarak stokumuzu hazır tutuyoruz.  

Yenilikçi teknoloji

image11

The kitchen project ürünleri, çalışırken sizi hayal kırıklığına uğratmamak için tasarlanmıştır. Tasarımlarda kullanılan 3D teknolojisi, dünyanın her köşesinde kaybolan veya bozulan parçaları kolaylıkla tedarik etmemize ve makinelerin çalışmasını sağlar.   Ürün ömrünün sonunda geri dönüşüm, teknik patent kurallarına göre% 85'e kadar gerçekleştirilir. Günümüzün rekabet koşullarına ve standart bir 10 yıllık üretime kıyasla, enerji tasarrufunda% 33, zamanında% 75 tasarruf sağlıyor.  

The Kitchen Project

image12

En son teknolojiyi kullanıyor ve çevrenin korunması konusundaki kararlılığını yansıtıyor. Mutfak Projesi hem üretim sırasında hem de kullanım sırasında çevresel duyarlılığı benimser. Tüm ürünler çevreye zarar vermeyen, atık, kirli yağ ve kimyasal kalıntıları önleyen teknoloji kullanılarak üretilmektedir. The Kitchen Project logo ürünlerini kullanarak, minimum enerji tüketimi ile elektrikten tasarruf sağlayabileceğiniz% 100 emin olabilirsiniz ve maksimum etkinliğe fayda sağlar. Ayrıca, düşük elektrik tüketimi nedeniyle karbondioksit emisyonlarını azalttığınızdan ve doğayı koruduğunuzdan emin olabilirsiniz.