SİPARİŞ VE NAKLİYE

The Kitchen Project olarak ihracat satışlarımızın %90 ını oluşturur. Firmamız genel olarak ihracat yoğunluklu çalışarak ismini ve değerlerini dünyanın dörtbir yanına ulaştırır.

 Nerede yaşıyor olursanız olun, anlaşmalı lojistik şirketlerimiz ile ister express kargo olarak istersenizde hava , deniz , kara yolları ile yaşadığınız yere ve bütçenize özel olarak gönderimlerimizi yapıyoruz. Tüm ülkelere ürünlerimizi sıkıntısız bir şekilde gönderirken aynı zamanda gümrük organizasyonlarınıda sizin adınıza düzenleyip takibini yapıyoruz .

Aciliyeti olan kargolarında hava yolu seçeceği Express kargolarımız ile 2-5 iş günü içerisinde ürünlerinizin teslimi gerçekleşir. Deniz ve kara yolu seçenekleri ülkeye bağlı olarak 10-45 iş günü içerisinde teslim olur.

Türkiye içi teslimatlarımızda anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yine şehir uzaklığına bağlı olarak 2-7 iş günü içerisinde ürünleriniz size ulaşmış olur.

Nasıl Sipariş Verebilirim  ?

Siparişlerinizi 0224 360 0300 – 0542 816 0300 nolu numaraları arayarak yada info@thekitchenproject.eu mail adresinden bize ulaşarak verebilirsiniz.

Bizi aradığınızda danışmanlarımız sizler için eğer imkanınız varsa ürünlerimiz ve çalışmalarımızı görmeniz, sizi daha iyi anlayarak işbirliğimizi güçlendirmek için genel merkezimizde size bir randevu verecektir. Gelme imkanınız yok ise yurt dışında yada uzak bir ilde iseniz endişelenmeyin ! Herzaman sizlerin sipariş ve sorularınıza yanıt vermek için telefonun diğer ucunda olacağız. Hangi ürünlere ihtiyacınız olduğunu telefon ve mail yolu ile projelendirme aşamalarında rahatça çözebilir ve siparişinizi oluşturabiliriz.